Чому тим, хто палить, та вживає рідкі дими, потрібно додатково зволожувати слизові оболонки рота

Якщо ви палите, або навіть вживаєте рідкі дими, то потребуєте на більш ретельний догляд за порожниною рота. Особливо важливе адекватне зволоження слизових. Принаймні це дозволить зменшити кількість чашок кави на день, покращити стан зубів та ясен. Але уважне відношення до свого здоров’я має значно суттєві результати, ніж ті, що ви помітите в перші місяці.

Звичка палити не приходить сама, з нею настають деякі сталі зміни в організмі, які багато хто вважає просто індивідуальною особливістю.

Деякі з цих змін суттєво впливають на якість життя. Зокрема, поганий запах з рота, проблеми з яснами та зубами.

Чому паління викликає сухість в роті?

Під дією гарячого диму та нікотину зменшується активність слинних залоз. Згодом меншою стає і їх кількість: дрібні слинні залози поступово атрофуються. Це суттєво змінює стан слизових рота, з’являється відчуття сухості та потреба постійно пити або жувати. Деякий час це компенсує недостатнє зволоження.

Зменшення активності слиноутворення сприяє змінам в стані ясен та зубів. Та ці зміни тривалий час можуть бути непомітними, тому що нікотин зменшує чутливість слизових.

Погіршення кровообігу підсилює атрофічні зміни

Є ще одна рівноцінна ланка в цьому патоенному процесі. Порушення кровообігу в слизових тканинах рота, горла, та верхніх дихальних шляхів. Нікотин регулярно спазмує судини.

Найбільше страждають капіляри, що безпосередньо живлять тканини: вони стають ламкими та погано пропускають кров. Відновлювальні процеси в тканинах великою мірою залежить від ефективності кровообігу в капілярах. Якщо ж їх стає значно менше, то будь-яке подразнення слизових може призвести до хронічного запалення.

Вплив цього фактору частково могло б компенсувати нормальне зволоження слизових рота та горла, якби слинні залози працювали повноцінно.

“Я не відчуваю особливого дискомфорту”

Відчуття сухості у горлі та в роті швидко стає звичним для тих, хто палить. Тому виникає потреба часто жувати гумку, пити багато кави або чаю. Гарячі напої покращують притік крові до слизових оболонок рота, а жувальні рухи стимулюють слиновиділення. Та все це знімає дискомфорт лише на короткий час.

Дія нікотину та інших речовин, що містять цигарки та рідкі дими, поступова та стійка. Якщо ви палите більш ніж п’ять років, то можна точно сказати, що вже є суттєві зміни в стані слизових оболонок верхніх дихальних шляхів та ротової порожнини.

Порушення зволоження та живлення слизових знижують їх захисні функції

Імунні функції слизових в повній мірі можуть здійснюватись лише за умови адекватного їх зволоження. Тобто при постійній сухості в роті, горлі та носових ходах, ризик респіраторних інфекцій значно підвищується. Ті патогени, що на здорових та добре зволожених слизових були б знешкоджені, не зустрічають суттєвого опору на пересушених слизових. Це обумовлено особливістю дії неспецифічного імунітету.

ГелоРевойс покращує зволоженність слизових при палінні та вживанні рідких димів

Звісно, якщо виникли серйозні проблеми, які потребують повної або тимчасової відмови від паління, то всі інші заходи не будуть мати відчутного ефекту.

Можливо, зараз вам більш зрозуміло, чому лікарі напередодні, та деякий час після хірургічного втручання, не радять палити. Паління також зводить нанівець всі спроби вилікуватись від хронічного пародонтиту, погіршує процес лікування і вживання рідких димів.

Проте зменшити швидкість трофічних змін слизових рота та покращити імунні функції суттєво допомагає їх регулярне і достатнє зволоження. Дуже добре для цього підходять пастилки ГелоРевойс®, що можуть застосовуватись як базовий засіб проти сухості. Крім того, ГелоРевойс® не дозволяє швидко змінюватись голосу під впливом гарячого диму та смол.

Оплата

здийснюється банківською карткою  Visa або MasterCard на захищенному сервері

Доставка

здійснюється
у відділення “Нової пошти”

та є БЕЗКОШТОВНОЮ

Безпека

Виробництво в Німеччині за всіма міжнародними стандартами
Сертифікат відповідності № PR.288-20

[contact-form-7 id=”829″]
ГелоРевойс®
(GeloRevoice®)
Вишня-Ментол
1 туба - 20 пастилок
для розсмоктування
265 грн.
Фото пастилок для відновлення голосу Гелоревойс зі смаком вишні та ментолу